Sukurti erdvę, kurioje JUMS būtų gera, mums yra ypatingai brangūs momentai darbe! Terasos ir balkonai šiltuoju metų sezonu yra būtent tos vietos, kuriose nugula brangiausi prisiminimai.

Apsodintame balkone – mandarinų medeliai, alyvmedžiai, begonija.

Kaip viskas vyksta, jei mes jums apsodiname, papuošiame balkoną ar terasą?

Visų pirma – pasikalbame, kokią viziją jūs turite, galbūt atsiunčiate pinterest’o nuotraukų, kad mes tiksliai suprastume tai, ką jūs įsivaizduojate. Taip pat, atsižvelgiame į tai, kuria kryptimi jūsų balkonas/terasa – šiaurinė ir pietinė pusės retai kada atrodys vienodai!

Antra – biudžetas. Jei norisi, kad aplinka tiesiog būtų žalia, o žiedai nebent sezoniniai – kaina tikrai nesikandžios. Jei norisi išskirtinių augalų, kaip kad citrinmedžiai, alyvmedžiai ir pan., tuomet jau reikėtų skirti didesnį biudžetą. Tačiau investicija vos kartą per metus – o džiaugsmo žymiai daugiau!

Trečia – rūpinimasis augalais. Reikia suprasti, kad augalai reikalaus priežiūros! Tik vieni – minimalios, kartais palaistyti (nebent palyja, tuomet ir laistyti nereikia!), o kiti – prižiūrėti, laistyti, tręšti, šaltuoju metu įnešti į namus ir rūpintis iki kito sezono. Galima ir vienmečiais augalais pasipuošti, šaltuoju metu rūpestį pamiršti, o vasarą įsigyti iš naujo!

Happy Flowers įkūrėja ir floristė Šviesa

Mes pasirūpinsime VISKUO – augalais, vazonais, pačios pasodinsime, išdėliosime ir dar paliksime atmintinę, kaip rūpintis augalais!

Jeigu jūs norėtumėte pasipuošti – susisiekime!

Parašyk mums į Instagram, Facebook, el.paštą info@happyflowers.lt arba lauksime skambučio: +37062099990.

Mus rasite:

Saltoniškių g. 9, PLC “Panorama”

Ozo g. 18, PPC “Ozas”.