Kurjerių pristatymas

Siuntos pristatomos tik Vilniaus miesto ribose. Pristatymo mokestis – 5.00 €. Dėl pristatymo galimybės už Vilniaus miesto ribų, prašome teirautis Tel.: +37062099990.

Siuntas paruošiame ir išsiunčiame artimiausią darbo dieną po gauto apmokėjimo už prekes. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis išsiuntimai nevykdomi.

Siuntas pristatome visoje Lietuvoje per įgaliotąjį partnerį. Kurjerių pristatymas trunka nuo 1 iki 5 dienų. Siuntų pristatymas vykdomas pagal įgaliotojo partnerio siuntų pristatymo tvarkaraštį.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja būti pasiekiamas nurodytu laiku, nurodytu adresu. Pirkėjas privalo pateikti kontaktinį telefono numerį ir tikslų adresą, kuriuo kurjeris galėtų pristatyti prekes visomis savaitės dienomis 10-20 val. Jeigu prekės pirkėjui nepristatomos dėl pirkėjo kaltės (neteisingai nurodyti kontaktiniai duomenys, pirkėjas nėra pasiekiamas), Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą ir pretenzijos dėl pinigų grąžinimo nėra tenkinamos.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis nustatytų terminų. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę. Nustačius prekių kiekio ir/ar kokybės ir/ar asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti arba kartu su kurjerių tarnybos atstovu surašyti laisvos formos aktą arba privalo šį pažeidimą pažymėti kurjerių tarnybos atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje ar popieriniame pristatymo patvirtinime. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją.

 

Pristatymas į „Omniva“ paštomatus

Siuntos pristatomos visoje Lietuvoje. Pristatymo mokestis – 3.50 €.

Užsakymą paruošiame ir išsiunčiame per 3 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis išsiuntimai nevykdomi.

Pristatome visoje Lietuvoje į „Omniva“ paštomatus. Pristatymas trunka nuo 2 iki 5 dienų. Siuntų pristatymas vykdomas pagal „Omniva“ siuntų pristatymo ir surinkimo tvarkaraštį.  

Gavėjui apie siuntos atsiuntimą ir gavimo vietą išsiunčiamas pranešimas SMS žinute ir elektroniniu paštu, kuriame nurodomas durelių kodas, būtinas paštomato skyriaus atidarymui.

Prekių atsiėmimas. Nuvykę prie „Omniva“ paštomato, nurodyto SMS žinutėje arba el.pašte, atlikite sekančius veiksmus: 1. Palietę ekraną, spauskite „Atsiimti siuntą“. 2. Įveskite SMS žinutėje ar el.pašte nurodytą siuntos atsiėmimo kodą. 3. Atsidarius terminalo skyriaus durelėms, pasiimkite siuntą, uždarykite dureles ir patvirtinkite terminalo ekrane atsiėmimo veiksmą.

Siuntiniai paštomate laikomi 7 kalendorines dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą. Jeigu siunta neatsiimama iš paštomato per nurodytą saugojimo laiką, pakartotinai nebus siunčiama. Tokiu atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą ir pretenzijos dėl pinigų grąžinimo nėra tenkinamos.

 

Atsiėmimas fizinėse pardavimų vietose

Atsiėmimas nemokamas

Jei pasirinkote užsakymą atsiimti fizinėse pardavimų vietose PC „Ozas“ (Ozo g. 18, Vilnius) arba PC „Europa“ (Konstitucijos pr. 7A, Vilnius), jį paruošime per 3 dienų terminą. Apie paruoštą užsakymą ir galimybę atsiimti užsakymą pranešime elektroniniu paštu ir/arba SMS žinute. Lauksime Jūsų atvykstant per 30 kalendorinių dienų, įsigijus vazoninius augalus arba užsakymo metu pasirinktą dieną, įsigijus gėlių puokštes. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir prenenzijos dėl pinigų grąžinimo nebus tenkinamos. Atsiimant užsakymą, prašome pateikti užsakymo numerį bei asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas asmuo, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją.