Gimtadieniai

Konferencijos

Mergvakariai

Gimtadieniai

Konferencijos

Mergvakariai

Vestuvės

Labai daug mūsų susikaupimo ir atsakomybės reikalaujanti šventė – vestuvės! Stengiamės šią dieną jauniesiems paversti kuo gražesne, todėl iš anksto iki smulkiausių detalių susitariame kaip viskas turi atrodyti, o tuomet ruošiamės, apgalvojame pačius geriausius variantus ir stengiamės išpildyti viziją šimtu procentų! Nuotakos puokštei perkame geriausios kokybės gėles, jas išmirkome vandenyje, atrenkame, dėliojame, puošiame, o užpildome tik geriausiomis ir šilčiausiomis mintimis! Džiaugiamės, kad poros mumis pasitiki ir leidžia prisiliesti prie jų pačių ir šventės įvaizdžio.

Gimtadieniai

Gimtadieniai – ypatingos šventės. Happy Flowers komanda džiaugiasi, galėdama prisidėti prie jūsų gimtadienio atmosferos pildymo! Puošiame sales, stalus, ruošiame net užsiėmimos mergaitėms, merginoms ir moterims. Užsiėmimų metu piname vainikus, gyvų gėlių papuošalus, mokomės dėlioti puokštes. Galime surasti jaukią vietą šiam užsiėmimui, iš anksto užsakyti gėrimus bei desertus, bei papuošti jubiliatei ir jos draugėms skirtą vietą! Taip pat mielai atvyksime ir į jūsų išsirinktą vietą su viskuo, ko jaukiam, kūrybiškam pasisėdėjimui ir reikės. 

Renginiai, konferencijos

Konferencijose mes puošiame staliukus, scenas, įėjimą, pietų sales. Pagyviname atmosferą, suteikiame jaukumo, žavesio. 

Renginiuose taip pat puošiame, gražiname scenas, aplinką. Įėjimas, svečių pasitikimas ir įsikūrimas gali tapti proga pasigrožėti, fotografuotis. Stengiamės, kad kiekvieno renginio atmosfera atspindėtų jo dvasią, todėl kiekvieno renginio puošyba išsipildo autentiškai, naujai ir sužavi visus susirinkusius.

Mergvakariai

Mergvakariai! Šios ypatingos progos metu kuriama magiška, moteriška atmosfera. Rožių žiedlapiai, žvakių šviesa, jaukiausios Vilniaus kavinės ir restoranai. Renkatės jūs – rengiame mes. Mergvakarių vakaronėse piname vainikėlius, apyrankes ar plaukų papuošalus. Komponuojame puokštes, susipažįstame su floristika, atsipalaiduojame! Per mergavakarius, kai moteriška energija itin stipri – netyla juokas, žiba dalyvių akys, o mes darome viską, kad būsima jaunoji su draugėmis atsipalaiduotų ir pajustų vienybę kūryboje.