mergvakariai

Mergvakariai

Šios ypatingos progos metu kuriama magiška, moteriška atmosfera. Rožių žiedlapiai, žvakių šviesa, jaukiausios Vilniaus kavinės ir restoranai.

Mergvakarių vakaronėse piname vainikėlius, apyrankes ar plaukų papuošalus. Komponuojame puokštes, susipažįstame su floristika, atsipalaiduojame! Per mergvakarius, kai moteriška energija itin stipri – netyla juokas, žiba dalyvių akys, o mes darome viską, kad būsima jaunoji su draugėmis atsipalaiduotų ir pajustų vienybę kūryboje.

Vestuvės

Tai labai daug mūsų susikaupimo ir atsakomybės reikalaujanti šventė. Viską susideriname iki smulkiausių detalių, užsakome kokybiškas, šviežias gėles. Stengiamės šią dieną jauniesiems paversti kuo gražesne ir išpildyti jų viziją šimtu procentų!

Kuo galime padėti: nuotakos ir pamergių puokštės, butonjerės, stalų, bažnyčios, automobilių dekoras, puokščių pristatymas.

Prisidėjome prie daugiau nei 300 vestuvių, tarp jų – Indrės Burlinskaitės. Tikime, kad mumis pasitikėsite ir jūs!

Šventės

Krikštynų dekoras, gimtadienių ir jubiliejų dekoras gyvomis ir dirbtinėmis gėlėmis. Susikurkite jaukią, estetišką vietą savo šventei – mes su didele atsakomybe ir užsidegimu paruošime jums gimtadienio gėles: stalo dekoras, papuošimai, foto sienelė, gyvų gėlių aksesuarai – tai, kas sukurs ypatingą šventės atmosferą.

Taip pat – grupėms nuo 5 žmonių vedame ir puokščių kūrimo, vainikų pynimo ir kitokius užsiėmimus, kuriuose daug atsipalaidavimo, juoko, kūrybos ir gerų emocijų.

Renginiai

Puošiame, dekoruojame renginius, įgyvendiname jūsų vizijas. Apsiimsime ir beprotiškiausią idėją, ir visiškai klasikinę. Įvairialypė patirtis mus leidžia pajusti jūsų renginio dvasią ir padėti ją atspindėti.

Kuriame papuošimus ir puokštes scenoms, įėjimo ir laukimo zonoms, salėms. Užsiimame didelių vazų nuoma, augalų nuoma. Komponuojame gyvų ir dirbtinių gėlių puokštes erdvių puošimui bei sveikinimams. Didžiuojamės, kad mūsų puokštėmis džiaugėsi 2022 „Moters Vizijos“ dalyvės.

Mokymai

Tai – terapija kūnui ir mintims, kūrybiškumo pajautimas, įsižeminimas.. Kuriant gėlių kompozicijas svarbiausia atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi. Gėlės visuomet parenkamos pagal sezono nuotaiką, suderinus spalvinę gamą ir žydėjimo trukmę.

Floristikos mokymuose jus visuomet pasitiks meistrė Šviesa – jos šypsena, šiluma ir noras pasidalinti žiniomis užburia, tad teorinė dalis visuomet žaisminga ir įdomi, žadinanti smalsumą!

Galimi ir privatūs floristikos mokymai.