You are currently viewing Kaip sukurti būsimai nuotakai nepamirštamą šventę?
„Pinterest“ nuotr.

Artėja draugės mergvakaris? Svarstote, kaip sukurti būsimai nuotakai nepamirštamą šventę? ⁠Svarbiausia – visos veiklos turi būti paremtos tuo, ką būsimoji nuotaka mėgsta. Juk tai vakaras, kuriuo JI turi mėgautis!

Gėlės patinka daugumai merginų ir moterų, todė „HAPPY FLOWERS“ floristės sukūrė išskirtinį pasiūlymą Mergvakariams. Tai jaukūs, mergaitiški, smagūs kūrybos užsiėmimai “HAPPY FLOWERS – HAPPY BRIDE”. Gėlių studijos įkūrėjos siūlo rinktis tokias stilingas vietas kaip „Panama Food Garden“, „The Gallery“ ir kt. arba atvykti į jūsų pasirinktą vietą. Šių užsiėmimų metu būsima nuotaka ir jos draugės pina vainiką arba papuošalą į plaukus, kuria apyrankes bei puokštes iš gėlių – itin platus veiklos pasirinkimas laukia jūsų! Be to – “HAPPY FLOWERS” pasirūpina ir išskirtiniu šventės vietos dekoru, gali užsakyti gėrimus, desertus ar užkandžius ir jaukiai laukti draugiško pasibuvimo. Jei reikalingas – užsakomas ir fotografas.

„Pinterest“ nuotr.

„HAPPY FLOWERS“ įkūrėja Šviesa Vinkšnelė teigia, kad ši idėja kilo iš noro sukurti linksmą, bet prasmingą ir itin mergaitišką pasibuvimą: „Mintis kilo netikėtai, tiesiog stebint, kaip merginos kaskart praeidamos pro mūsų gėlių vitrinas sustoja pasigrožėti. Jei jau tokioje skubančios visuomenės kasdienybėje randame laiko sustoti, pauostyti, pasigrožėti gėlėmis, jų spalvomis, formomis ir tekstūromis, kodėl to nepavertus malonia patirtimi? Nuo pat pirmųjų kartų patirtys buvo WOW! Moterys džiaugėsi estetiška aplinka, šampano taurėmis ir kokybiškais desertais – viskas tarsi iš „Pinterest“ nuotraukų. Mane, kaip floristę, itin pripildo tokie moteriški susitikimai. Labai visų laukiame!“.

Nuostabi, išskirtinė šventė – įmanoma! Floristė Šviesa užtikrina, kad po “HAPPY FLOWERS – HAPPY BRIDE” pasimatymo visos palieka vakarą su plačiomis šypsenomis bei nuostabiais kūriniais rankose!

Dėl individualios šventės, spalvų ir kt. detalių kreipkitės telefonu +37062099990 arba el.paštu info@happyflowers.lt